לא להשתתף בפיילוט

ב-8/7/2013 התחיל לפעול מה שמכונה “הפיילוט” של המאגר הביומטרי. מעבר לסכנה שבהפקדת נתוניכם הביומטריים בידיים רשלניות כל כך, חשוב שתזהירו גם בני משפחה ומכרים. מספר האנשים שיסרבו להשתתף ישפיע על המשך המאבק. אל תחשבו שאם אתם כבר יודעים מה רע בשבילכם ועד כמה, זה נכון גם לגבי הסובבים אתכם. נסו לדבר איתם, ותתפלאו כמה מהם לא יודעים שפרוייקט “תיעוד חכם” כולל מאגר ביומטרי, או עד כמה הפיילוט מסכן את המצטרפים אליו ואת המדינה. לרשות יש תקציב של 10 מיליון ש”ח כדי להטעות אותם, לכן חשוב עוד יותר להעביר את המסר: אל תתנו אצבע למאגר. אל תשתתפו בניסוי. אצבע אי אפשר להחליף.

לחתום על העצומה

ב-9 בנובמבר 2008 התפרסמה לראשונה עצומה נגד חוק המאגר הביומטרי. בינתיים עבר החוק והפיילוט בעיצומו, אבל עדיין רלוונטי וחשוב לחתום עליה.

חיתמו על העצומה

לפעול ברשתות חברתיות

בקצה השמאלי של התפריט העליון שלנו (בגירסה הסלולרית: בסוף התפריט הראשי) תמצאו כפתורים שמאפשרים לכם להצטרף לקהילות מתנגדי המאגר הביומטרי ברשתות חברתיות כמו טוויטריו-טיוב ופייסבוק. אנא הצטרפו, הביעו את דעתכם, הפנו אותנו לקישורים מעניינים וכו’.

לתרום לפעילות הקמפיין

התנועה לזכויות דיגיטליות גייסה בקמפיין מימון המון במהלך אמצע שנת 2013  סכום המספיק להפקת סרטון התנגדות למאגר עוד על הקמפיין.

פעילות הקבוצות המתנגדות למאגר נעשית ללא תמורה כספית כלשהי או תמיכה כלכלית מגורם מסוים. אנו נמשיך לפעול ללא מטרות רווח ועם זאת, אם ברצונכם לתמוך כלכלית בפעילות ההתנגדות למאגר, אתם/ן מוזמנים ומוזמנות לפנות אלינו או לתנועה לזכויות דיגיטליות .

פעילויות נוספות

בצד ימין של הדף (בגירסה הסלולרית: בתפריט “לעשות”) יש הפניות לדברים שאולי תוכלו ותרצו לעשות. אם יש לכם מדפסת, תוכלו להדפיס פלאיירים, קומיקס, ועוד. אם יש לכם אתר, יש דרכים לשלב אותו במאבק. יש רעיונות נוספים ברשימה, והיא גם גדלה מדי פעם.

אם יש לכם רעיון שעדיין לא חשבנו עליו – ספרו לנו.